Nasz zespół

 

Współpracujemy z tłumaczami technicznymi, prawnymi i ekonomicznymi, z których większość to sprawdzeni i wieloletni partnerzy. Każdy z nich posiada udokumentowane wykształcenie językowe i doświadczenie w swoich specjalizacjach. Współpracujemy również z tłumaczami technicznymi posiadającymi kwalifikacje potwierdzone przez Naczelną Organizację Techniczną.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi tłumaczami przekładała się nie tylko na Państwa zadowolenie, ale również na bezpieczeństwo informacji handlowych poufnych i tajemnic handlowych. Dlatego też z każdym z naszych współpracowników podpisujemy umowy określające warunki współpracy. Kładziemy w nich główny nacisk na bezpieczeństwo i poufność danych oraz materiałów przekazywanych przez naszych Klientów.

Współpracujemy również z weryfikatorami, których rolą jest zadbanie o jakość i stylistykę tekstu, jak również sprawdzenie zgodności z dedykowanymi pamięciami tłumaczeniowym, słownikami terminologicznymi, materiałami pomocniczymi i wytycznymi Klienta.

Nasi tłumacze i weryfikatorzy w przypadku wszelkich wątpliwości dotyczących tekstu są wspierani przez inżynierów i specjalistów z różnych dziedzin, którzy władają danym językiem na odpowiednim poziomie.